Partneři

01 by Lusy

by Lusy

By Lusy je originální a pohodlné oblečení z příjemných, vysoce bavlněných, elastických materiálů, které se skvěle přizpůsobí postavě i při změnách váhy nebo v rostoucích obdobích dítěte. By Lusy je praktická móda, která má univerzální využití - pro každodenní aktivity, sport, práce, večírky …
02 CityZen

CityZen

CityZen vyrábí unikátní trika na kterých není vidět pot, odolají špíně a snižují zápach. Dělají vše pro to, aby CityZen triko jenoho dne bylo v každé skříni. Moderní a chytré technologie se staly neodmyslitelnou součástí značky – říkají jim: chytrá trička.
Za relativně krátkou dobu, kterou působí na trhu, prodali už tisíce trik, získali jsme prestižní ocenění Startup roku a pyšní se tuctem nadšených zákazníků, kteří si po prvním vyzkoušení trika zamilovali a vracení se k pro další.
03 HANNAH

HANNAH

HANNAH je česká firma založena Hanou Zachariášovou v roce 1991 v Plzni. Firma se podílela na vytvoření membrány climatic, která je rovněž obsažena ve výrobcích. Od roku 2005 také používá techniku řezání laserem a vytváří tak velmi kvalitní výrobky. V roce 2016 oslavila firma své 25 výročí a prodává se po celém světě.
04 Julbo

Julbo

Rodák z Jury Jules Baud začal v roce 1888 vyrábět sluneční brýle a jeho firma díky revolučnímu modelu Vermont slavila v 50. letech ohromný úspěch. Julbo vyrábí čočky s filtrem rozpuštěným v celé šířce skel, takže ani poškrábání nezničí ochranu proti UV záření. Rodinná firma udržuje svou dlouholetou tradici, ctí budované hodnoty a zakládá si na vývoji a výrobě stále dokonalejších produktů. Julbo je synonymem pro kvalitu a neustálý rozvoj. Díky přímému kontaktu s horami mají designéři a vývojáři bohaté praktické zkušenosti, které mohou obratem implantovat do svých výrobků. Pod značkou Julbo najdete sluneční, vysokohorské a lyžařské brýle i lyžařské helmy. Julbo samozřejmě nezapomíná také na malé outdoorové vyznavače, pro které vyrábí dětské sluneční i lyžařských brýle. Zajímavé barevné kombinace ocení úplně ti nejmenší, pro které jsou brýle kontrstruovány tak, že je úplně jedno, jak si je malý človíček nasadí - klidně i vzhůru nohama.
05 KEEN

KEEN

Vysoce kvalitní a pohodlná obuv pro Vaše dlouhé cesty. KEEN uznává životní styl, ve kterém je čas rovnoměrně rozdělený mezi práci, zábavu a pomoc ostatním. Obuv vyrábí tak, abyste se bavili kdekoli na světě pod širou oblohou. Díky tomu vám s jeho výrobky nebude nic bránit prozkoumat svět a změnit ho k lepšímu. Tak vzhůru do světa a sledujte své stopy. Když to budete dělat, přijdou změny k lepšímu.
06 LITEX

LITEX

LITEX je česká značka založená roku 1991 v Litomyšli. Známou se stala především svými rozsáhlými kolekcemi kvalitních plavek. Plavky ale nejsou jediným zbožím, které LITEX vyrábí, v sortimentu značky naleznete plážové doplňky, jako například parea, také fitness oblečení, trika, funkční i spodní prádlo a mnoho dalších produktů. Vysoké nároky výrobce na kvalitu dokládá i fakt, že plavky jsou šity výhradně v České republice a pouze z materiálů přivezených z Itálie, Francie či Španělska. Velké oblibě se značka LITEX těší i díky možnosti kombinace různých typů a velikostí kalhotek a podprsenek. Každá žena i muž si tak mohou z množství barev a vzorů zvolit také přesně ten správný střih.
07 MATT

MATT

Firma MATT vychází z dlouhé tradice v oblasti sportu. Začala kolem roku 1920, v malé společnosti zaměřené na výrobu speciálních předmětů na sportovních trzích. Ale v roce 1979 se narodila značka MATT. Od té doby tým MATT miloval zimní a venkovní sporty, které praktikuje obvykle v Pyrenejích. Vzhledem k obsáhlosti týmu MATT se okamžitě dostalo k dohodám s nejlepšími dodavateli tkanin, aby získaly licence v prestižních membránách a tkaninách jako GORE-TEX nebo POLARTEC ve vyvíjených kolekcích. Společnost MATT vždy používala nejlepší technologie pro vývoj svých produktů. Zároveň je tým společnosti vždy povzbuzován ke zkoumání kvality, designu, komfortu a výkonu. Tým MATT pracuje jako síť s cílem zajistit spokojenost zákazníků. Výzkum, výroba, reklama a marketing vždy zkoumají, jak získat správný výrobek s ohledem na nejlepší výkon při jeho používání.
08 MOIRA

MOIRA

MOIRA je inteligentní oděvní systém, jehož základní součástí je funkční prádlo. Pojem funkční je použit proto, že prádlo tohoto typu je schopno efektivně komunikovat s pokožkou a tím prokazatelně měnit vlastnosti podle aktuální potřeby organizmu. Cílem snažení je předložit zákazníkovi výrobek bez kompromisu, jehož synergické efekty ve výkonu neruší žádná složka, kterou bychom nebyli schopni vyladit vlastními silami. Výsledkem je zcela nová kvalita prádla. Používání funkčního prádla se dnes rozšířilo z oblasti extrémních sportů do běžného života. MOIRA tvrdí: co je nezbytné pro extrém a doporučené pro výkonnostní sport, je praktické při sportování pro radost a velmi příjemné pro každodenní nošení i spaní. Proto je sortiment MOIRY tak široký a obsahuje výrobky od nočního prádla, po speciální oblečení do extrémních podmínek.
09 NEYWER

NEYWER

Značka NEYWER šije sportovní oblečení pro ženy už od roku 1997 ve Fryčovicích. Od samého začátku výroby klade důraz na tři základní znaky: kvalita materiálů a zpracování, pohodlí a design. Vybírá pouze kvalitní materiály vyrobené v zemích Evropské Unie, které jsou pružné, funkční, rychleschnoucí a mají antibakteriální úpravu. To vše je pak zpracováno v českých dílnách s maximálním důrazem na kvalitu.
10 OSPREY

OSPREY

Firma OSPREY byla založena v Kalifornii v roce 1974 v sídle jediného šicího stroje s hlavou plnou nápadů a přání navrhnout a vyrábět inovativní batohy do nejvyšší kvality. Dnes produkty společnosti OSPREY pokračují v průkopnickém duchu, používají se na nejvyšších horách k nejvzdálenějším ostrovům a všude mezi nimi. OSPREY navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní výrobky. To je důvod, proč jsou všechny výrobky zahrnuty ve velké záruce kvality. Jako součást úsilí o ochranu životního prostředí se vždy snaží, kdykoli je to možné, opravovat produkty, nikoli nahrazovat.
11 Rafiki

Rafiki

Rafiki je kultovní značka pro každého lezce a outdorového nadšence. Rafiki je kmen, který se pohybuje po neprobádaných stezkách. Objevuje nové způsoby. Objevuje nové cesty. Vyrábí kvalitní bavlněné zboží.
12 Rituall

Rituall

Rituall je malá firma z Frenštátu p.R. s 18 zaměstnanci, která se již 25 let zabývá textilní výrobou sportovních čepic a doplňků. Firma nabízí 2x do roka novou kolekci čepic, tunelů, šátků a čelenek, rovněž také podporuje regionální turistiku. V duchu hesla "Na české hory v české čepici ", vyrábějí speciální kolekce výrobků pro FAN club hor, horeček, turistických cílů a oblastí.
13 TERMOVEL

TERMOVEL

Firma RUTEX byla založena v roce 1991 jako šicí dílna volnočasového oblečení. Rozsáhlá produkce a vlastní výroba pletenin spolu s dlouholetými zkušenostmi v textilu byly základními pilíři v rozvoji a boji s konkurencí na textilním trhu. Dnes je RUTEX vysoce stabilní textilní firmou věnující se jak volnočasové módě, tak fitnessu a v neposlední řadě i termoprádlu, které je zastoupeno pod značkou Termovel na českém, slovenském, ale i zahraničním trhu. V nabídce Termovel najdete výběr dětského, dámského i pánského termo oblečení. Mezi své reference a úspěchy můžeme zahrnout nejen maloobchodní síť, ale i oblékání profesionálů, jako jsou sportovci, záchranáři, horolezci, policie a armáda SR a ČR. Od roku 2005 je firma RUTEX držitelem certifikátu ISO 9001, což dokazuje stabilitu a kvalitu jakosti systému. Krédem a posláním firmy je v první řadě kvalita výrobku, design, přijatelná cena a hlavně spokojenost zákazníka.

Adresa

Hrnčířská 266/14, 748 01 Hlučín

Kontaktní údaje

+420 731 926 888odevy@chlebis.cz

Provozní doba

Po - Pá: 9-17 hod.
So: 9-11 hod.

© ARSYLINE 2024
Upozornění
Zavřít